Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni Lekaj - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Spo muj me jetu pa ty pa ty pa ty
Malli po me merr e spo te shoh me sy
Ti ne zemren time ke me jetu gjat
Vetmia me mbyt mua pak nga pak 2X

A kthehesh najher du me dit
A njdehesh ma mir ti me mbyt

Xhelozoj pse sjam me ty
Zemra copa mu ka thy 2X

Spo muj me jetu pa ty pa ty pa ty
Malli po me merr e spo te shoh me sy
Ti ne zemren time ke me jetu gjat
Vetmia me mbyt mua pak nga pak

Vec se kam dashni per ty
Qa ta lun me ndjenja tii
Kom gabu qe t'kom dasht ty
Lem t'gaboj un perseri 2X

Spo muj me jetu pa ty pa ty pa ty
Malli po me merr e spo te shoh me sy
Ti ne zemren time ke me jetu gjat
Vetmia me mbyt mua pak nga pak
Joni Lekaj
Publikimi: 06/05/2022


Joni Lekaj - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Joni Lekaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joni Lekaj:


Komente 0