A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joniad Banushi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Joniad Banushi is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Vladimir Kotani

Ilir Livoreka

Jetmir Barbullushi

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Spartak Tili

Fatrin Krajka

Sezgin Curi

Perparim Ademi

Kadri Sherifi


Tags: Joniad Banushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019