Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonid Lulaj - Dashuri E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vajza me Nishan ne faqe gusha era manushaqe gusha jote esh per mua Mike sa shum qe te dua x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj ajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x2 kur me kalon me ngadal shikom dhe me thuaj nje fjal se jam djal e teli djal Aman me ke len pa fjal x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj hajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x2 do vi te takoj baban nuk do te le pa te mar se je vajz nga dere par Aman me ke len pa fjal x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj ajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x 2


Ky tekst u dërgua nga Jonid lulajJonid Lulaj
Publikimi: 26/07/2023


Jonid Lulaj - Dashuri E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Pare".
3. Video është e këngës "Dashuri E Pare", por nuk këndohet nga Jonid Lulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0