TEKSTESHQIP

Jonid Lulaj
Dashuri E Pare
Lyrics

Vajza me Nishan ne faqe gusha era manushaqe gusha jote esh per mua Mike sa shum qe te dua x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj ajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x2 kur me kalon me ngadal shikom dhe me thuaj nje fjal se jam djal e teli djal Aman me ke len pa fjal x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj hajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x2 do vi te takoj baban nuk do te le pa te mar se je vajz nga dere par Aman me ke len pa fjal x2 zoti fjalen ma degjoj jeten me ty ta kaloj ajde lule bukur ajde lule rradh ska si dashuri e par x 2

DËRGOI: