Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joy B - Te Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

REF x2
ishte nje kohe
kur per mua ti ndjeje ti ndjeje
por un per ty per ty
akoma dashuri ndjej ste genjej

yjet s shkelqejne
djelli nuk linde
kur ti nuk je nuk jeee
vec erresire ngrohetesi nuk gjej
kur ti nuk je nuk je

parajsa ime je ti je vetem ti
eja prane ne krahet e mi
gjej veteveten ktheje dhe ndjenjen
ti per mua dua te dua tyyy

ti je si djell qe n zemren time ndricon
eja me prane ndjej dashurine qe me vlon
ti je si zjarr qe n zemren time pervlon
eja me prane eja praaane
Joy B
Publikimi: 26/11/2013
Festivali: Top Fest 11


Joy B - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Joy B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0