Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozef Pervorfi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e din qe un pa ty një minut s'po muj me shty
asgje s'kisha dasht veq tek ti me u kthy
oh me u kthy
a e din sa keq jam vra një minut s'po muj pat pa e veshtir ësht jeta prej qe jemi nda jemi nda

kaloj pran rruges son te vjeter por s'ishim bashk isha e vetëm afer nuk të kam e zemra me qaaan
në ëndrrën time ti prap ke mbetur qdo qast më duket sa një shekull kaluam shum gjat u ndam per një nat
Cover: Merita Bunjaku - Pa Ty
Jozef Pervorfi
Publikimi: 13/10/2023
Prod.: Lolo79
Mix/Master: Lolo79
Video Produktion: Seroh
Studio: 298 Studios
Production Coordinator: Jozef PervorfiJozef Pervorfi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Jozef Pervorfi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jozef Pervorfi:


Komente 0