Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Juli - Endrrat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6
Po c'ishte moj valle ajo
Qe ma morri zemren?
2 x
Po c'ishte moj valle ajo
Qe te qete s'me la?
2 x
Si ere e malit qe rrembeu nje flete
Ashtu dhe vdekja moj ne na ndau perjete.2 x

2 x
Kaloj une rruges shikoj qirinj te ndezur
Se vogelushja ime paska vdekur.
2 x
Si ere e malit qe rrembeu nje flete
Ashtu dhe vdekja moj ne na ndau perjete.
2 x
A mos valle kam faj une a mos valle kam faj une,
A mos valle kam faj une qe dashuroj
2 x
Dashuria eshte e lire ,dashuria eshte e lire ,
Dashurise ne i falim cdo gje, dashurise ne i falim cdo gje ...


Ky tekst u dërgua nga Silvi C...
Më Shumë Këngë Nga Juli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet