Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli - Sikur Te Jete Keshtu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me thuaj me thuaj
nje fjale te keqen
te pakten me thuaj nje fjale
sdi si ta marr kte heshtjen tende
jo sdi si ta marr...
Sme thua zemer sme thua te dua
sme thua asnje fjale
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...

Bridge :
Me thuaj me thuaj
te pakten me thuaj nje fjale
sdi si ta marr jo sdi si ta marr

Sme thua zemer sme thua te dua
sme thua asnje fjale
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...

Refreni : (2X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Refreni : (2X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
ndoshta me nje tjeter

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Refreni : (4X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Me thuaj me thuaj
nje fjale te keqen
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...


Ky tekst u dërgua nga ))killing_b0y((


Nuk kemi video për këtë këngë.


Juli (M)
Publikimi: 01/02/2010


Juli - Sikur Te Jete Keshtu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Te Jete Keshtu".
3. Video është e këngës "Sikur Te Jete Keshtu", por nuk këndohet nga Juli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juli (M):


Komente 0