Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Qengji Eshte I Denje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

23/06/2009

2009-06-23T18:26:05+00:00T’falenderoj per kryqin zot
Per cmimin qe pagove ti
More gjithe mekatin tim
Me dashuri
Ti erdhe me dhe hir

T’falenderoj per dashurine
Per duart e gozhduara ne kryq
Me lave ti me gjakun tend
Tani e di
Jam e falur dhe e lire

Qengji eshte I denje
I ulur permbi fron
Mbret me shume kurora je
Fitimtar mbret’ron

I lart’suar je
Biri I Perendise
I shtrenjti I qiellit shkoi ne kryq

Qengji eshte I denje
Qengji eshte I denje
Qengji eshte I denje
Qengji eshte I denje


Ky tekst u dërgua nga  altin
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet