Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Juliana Pasha - Lavdi Perendise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2009

2009-06-23T19:26:05Kush qiellin mban ne dor’n e tij
Me ane te fjales kush yjet krijoi
Kush frymen vuri tek une
E ben qe toka mbare
ti kendoje lavdet

Reff
Lavdi Perendise
T’adhurojme
O shpetimtar I botes
Lavdi Perendise
Te nderojme
Mbret’ro sundo mbi kombet

Vec ai I drejte I denje eshte
Per lavdrim dhe adhurim
Le ti japim lavdi
Lavdi perendise

Kush t’drejtin mban ne dor’n e tij
Udha kush ehte ne k’te ore te lavdishme
Kush zemren nxit ne adhurim
E ben qe bijte e tij ti thurin lavde

Reff
Lavdi Perendise
T’adhurojme
O shpetimtar I botes
Lavdi Perendise
Te nderojme
Mbret’ro sundo mbi kombet
Vec ai I drejte I denje eshte
Per lavdrim dhe adhurim
Le ti japim lavdi
Lavdi perendise
Lavdi perendise
Lavdi perendise………………………


Ky tekst u dërgua nga  altin
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...