Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Juliana Pasha - Thuja Rini  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

11/01/2009

2009-01-11T21:06:02+00:00kendoj dhe ty rini kengen time ta kushtoj
kerkoj me zerin tim nje mesazh tek ju te coj
se rinia na dhurohet vec njehere
ta jetojme ate ne e dime nuk eshte e lehte

vajza djem sot jeta po ju pret
ta filloni ta jetoni jo nuk eshte e lehte
ti meson punon dhe di perse krijon
moj rini tek ti e ardhmja do te ndrij

thuja rini kenges qe di ti
lere gezimin te trokas ne gji
thuja rini kenges qe di ti
yjet ta kene zili

une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
juve tua dhuroj
une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
tua dhuroj


Ky tekst u dërgua nga Daniela
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet