Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Krishtlindje Te Bardha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

25/12/2014

2014-12-25T20:55:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krishtlindje Te Bardha" kënduar nga Juliana Pasha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Juliana Pasha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet