Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha & Era Rusi - Ritflok (Kenge Moj) (Feat. Era Rusi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooo merrme o fllad
Dhe si nje gjethe leshome ti larg
Ooo lerme trishtim
Me ler te endem drejt fatit tim

Juliana
Makina ecen me shpejtesi
Plepat lemon i embli fllad

Era
Drejt horizontit nxitoj une tani
Ku me therret shpirti im endacak

Bashke
Fotografia e nenes ne xhep
Dhe nje cugare e shtypur aty

Juliana
O nene po iki diku atje tej
Ku te mesohem te rroj dhe pa ty

Ooo merrme o fllad
Dhe si nje gjethe leshome ti larg
Ooo lerme trishtim
Me ler te endem drejt fatit tim

Kjo vese e henes syte po mi lag
Mi lag...aaa

2. Era
Sa dua te jem larg
Larg merzitjes pa kufi
Sonte do kendoj per ju
Ju qe njihni vec qetesi

Juliana
Kenga ime ngjitet lart
Atje lart ne qiellin blu
Ju o yje me besoni
Kenga ime eshte per ju

Era
Endrrat ndjekin njera-tjetren
Endrrat jo nuk kane mbarin
Ju o yje me besoni
Tek ju prehet shpirti im

Juliana 2x
Sa here ju pyes yje
Sa larg jeni ju
Ju me duket sikur thoni
Fluturoj ne qiellin blu
Sa do te doja ne k’te nate
Endrren time mos ta mbyll
E te ngjitem atje lart
E te kthehem ne nje yll

Aha aha aha oa...


Juliana Pasha & Era Rusi - Ritflok (Kenge Moj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ritflok (Kenge Moj)".
3. Video është e këngës "Ritflok (Kenge Moj)", por nuk këndohet nga Juliana Pasha & Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0