TEKSTESHQIP

Jusuf Gervalla
Le Te Rrenohet Piramida Keopsit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Rrenohet Piramida Keopsit" kënduar nga Jusuf Gervalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.