A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Këngë Dasmash - Oj Zogo


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:07:30

Oj zogo
oj zogo jelek me vija
oj zogo
a i ke paa
a i ke pa shoqet e mia
a i ke pa?

i kam pa o nën një hije
tuj u be gati për nusriee

Oj thëllanx ,
oj thëllanx thëllanx e malit
a i ke pa
a i ke pa çorapt’ e djalit
a i ke pa
a i ke pa çorapt’ e djalit

i kam pa
i kam pa i kam qënis’eee
lule lule i kam ujdiss eeeee

hajde nuse
hajde nuse dalëngadalë
hajde nuse
ka shume ditë
ka shume ditë që të pres me ardh
plasi vallja
plasi vallja ore ore
nusja jone si lulebore


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019