Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Kosovare - Kur Më Shkon Si Zog N’hava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

I: Kur më shkon si zog n’hava
Unë me ty kam ra n’sevda. :I
Ref.:
I: O oh, o medet-e,
Medet zemra po pëlcet! :I
Oh, sille kryet m’shikjo me sy-e
Se m’ka zanë sevdaja n’ty.
Ref.:
Oh…
Kur m’shkon rrugës tuj qesh-e
Zemrën time ç’ma ke ndezë.
Ref.:
Oh…


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/11/2011


Këngë Kosovare - Kur Më Shkon Si Zog N’hava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Më Shkon Si Zog N’hava".
3. Video është e këngës "Kur Më Shkon Si Zog N’hava", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:


Komente 0