A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

K-One - Thimi Mitko


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/03/2011

2011-03-10T15:49:29

koha po ecke shpejt beso e pash edhe vet nese un e kam gabim kallxom ku shkun 9 vjeett as un e as ti si pam kto vite qysh kan kalu tash na ka kaplu merzia e syni osht tuj lotu malli shum ka mem marr per krejt bankat e shkolles ka mem mungu muhabeti qe e kemm bo gjat ores edhe keitt arsimtart qe kam dashni per ta kaniher e kem tepru po apet ju dojna na mo me juve nuk jam edhe nese kalon vera ka mem mungu pushimi shkurt me qit kryt te dera edhe kjo nat po kalon une veten keq pe ni mungesat paa arsyje skemi mi pa mo me sy pi 1-shit tej te 10-ta keit keni mem mungu aagja Sait mo nuk vjen bankat me na regullu as drejtori ska me ardh te klasa me na qortu ka mi mar malli msuses n`vrejtje me na shenu

rref/
;joo nuk po muj mu shprehas nuk po muj mu shfry une kur sju harroj pper qato sonte po pi ju tash keit po shkoni mue a m`kujtoni 9/6{IX-6}sju harroj po as ju mos um harroni;//;{2ref}.//

Mee elektro skena mu gjujt qysh e kena pas zakon kujdDestari mo summ thot pse po mungon malli shum ka mem mar mu ul n`bannket e parr me lut arsimtarin mos me lon 1-sha n`ditar qe kaq shpejt erdh kjo dit
une kto se kom prit garant keitve na mungon pushimi gjat mu shetit kurr nuk ju harroj deri diten qe jom gjall skena mi lut mo kurillat me na lon jasht me dal e di keitve ju kuptoj klasa jem pse po kani e di ka me na mungu Idriz Ramdani sonte gotat pi cakromi e qdo sen pe kujtomi momentet ma t`mira jo na nuk i harromi se nuk po di mu shpreh as nuk po muj mu shfry une kur sju harroj per qato sonte po pi ju tash keiit po shkoni muee a m`kujtoni 9/6P{IX-6}ssjjuu harroj po as ju mos uumm harroni.

rref;/;
;joo nuk po muj mu shprehas nuk po muj mu shfry une kur sju harroj pper qato sonte po pi ju tash keit po shkoni mue a m`kujtoni 9/6{IX-6}sju harroj po as ju mos um harroni;//;{2ref}.//


Lyrics submited by Lannzzaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019