A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kastro - A Pom Man N´men


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/01/2019

2019-01-04T19:13:01

2ref.
E nashta shum gabime bona
po qka kom mrena ti se din
saher rash posht apet une u qova
pengesat hala po dalin.

2ref.
Saher tkom thon une ty
shpinen mos ma kthe
se krejt qak pata une ty ti dhash
HEJJ a pom mann nmen
se dje koka kon te ti
parja jeta edhe shoqnia
Amo sot erdhen um kallzun
qe tkish mungu DASHNIAA.

Pak lot nsy edhe pak vetmi
jon sene qe tash ttakojn ty.
Qysh jom une jo mo ska rendsi
as qysh je tii mo sdu me nii
Masi parja paska shum vler.
Tash une jom tu nga mas saj
na kejt e qelem ka ni der
skom lot per ty skom per qka kaj.
Tash syt e kfjellt i kom sikur qielli
jom tu korr mo skom qka mjelli
PER KREJT KAPAK PO DILKA DIELLI
ja jaa jajaa.
GJith i lumtur me qka komm
asniher i zhgenjym MANN
QAQ SHUMM NJERZ TUM DHON DASHNII
PE NI VETEN SI SULLTAN.
Nuk dihet per neser qka ka me ndodh
kto sene tvogla nuk mujn mu mem lodh
veq tipat si ti hala pom japin shkoll
ski qka me thon tii veq munesh me BOLL.
Ndjenja kom pas po mu kan shkri
i ke mlu me deshprim mu kan bo hi
se kom derdh as edhe ni shishe per ty
se tetona um paske shti ti mi pii.

2ref.
E nashta shum gabime bona
po qka kom mrena ti se din
saher rash posht apet une u qova
pengesat hala po dalin.

4ref.
Saher tkom thon une ty
shpinen mos ma kthe
se krejt qka pata une ty ti dhash
hejjj a pom man nmenn
se dje koka kon te ti
parja jeta edhe shoqniaa
AMO sot erdhen mem kalllzu
qe tkish mungu..E..DASHNIAA.


Lyrics submited by E.A.DASHNII.E.M
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019