Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Andërr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andërr".
3. Video është e këngës "Andërr", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Andërr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Produksioni:

Kastro (K-One)

Komente

Asnjë Koment

05/02/2019

2019-02-05T18:43:57+00:00Shkolla mundesit mat mira e dashnia
Shpinen ma kthyn moj anderr e bekume
Nuk mu ngjall frika nuk ika e dija
Veq ti mkupton anderr e bekume
Kunder krejtve un dola sa shum m'kan thon ty tmyti egoja
Krejtve per ty une ju fola e vetem emrin tond un e mbroja
Kshtu qe mos um le bona shum per ty jo veq sot e dje
E nese jo hatri jem
bone per merzin qe ja shtova babes e nanes tem se pom dhem
Bona shum zullum se kesh i etun me ty me bo gjum
E nese me ju tregu sa jom i sukses'shum
une edhe ti t'pa krahasushem
onderr

Oj andrra jem ma e mira ti m'la pa shpres um la pa deshira
Mi morre momentet mat mira tu nga mas teje n'ditet mat veshtira
2x

Sa her pa gjum e pa buk pa pare pa shpres pa shnet e pa ndihm
Mas teje kom bo une shum
t'lutem mos u bo si ata qe nuk ma din
T'lutem bonem drit nese sot e kom errsir
Se gjith jom kon me ty s'ma ka ni a ka ma mire
Ma ke marr rinin po se kom bo per pare veq ti ma kupton dashnin
Per ty u njoftova me narkotiken
Per ty m'kapen prangat per ty sum fali jeta
Apet te ti me dur n'gjepa kshyrmi mire syt se qetu eshte e verteta
Se kur um merzite une ty ta fala
Saher um deshprove une ty ta fala
Saher um la vet e ike, une t'kom njek s't'kom lon vet
Asniher nuk u nala

Oj andrra jem ma e mira ti m'la pa shpres um la pa deshira
Mi morre momentet mat mira tu nga mas teje n'ditet mat veshtira
2x


Ky tekst u dërgua nga Edina mehmetiKartolina (4)

6
4
7
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet