Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Bonita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonita".
3. Video është e këngës "Bonita", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Bonita  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/08/2020

2020-08-07T15:00:11+00:00Se di a t kujtohet
Kur na kapen depresionet
Ti pa mu e un pa ty
Ajo dit s harrohet
Hala sum besohet
O sa shum na jena thy
Mo s kthena mrapa
Se jeta m dha dhurata
Sa mir qe rrugt e ndame
Dyve na falin andrra
E nuhas se
S ke me pas jet
Po dyt ma mir kena gjet
Tash na vec mujna me hesht
Thjesht su bo qysh kena desht
E dita
E dita
E dita
E dita

Ref 2x
Moj bonita moj bonita
Prej n fillim un e dita
Moj bonita moj bonita
Na mbet vec historia
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita

Kena met ni e kalume
E hidhun e deshprume
Mezor sun veshi kostumet e lumturis
Nashta edhe u kon e shkrume
Qe mos me na dal prej hunve
U kon nisje e gabume e rinis
Sa grushte na dha jeta
Edhe bashk i perballum na
Kokan kon vetem genjeshtra
Qe pom duket i harrum na
Amo faj nashta nuk kem
Besoj edhe ti pe vren
Koka kon ky fati jon
Nuk pe celim mo plagen

Ref 2x
Moj bonita moj bonita
Prej n fillim un e dita
Moj bonita moj bonita
Na mbet vec historia
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita
Moj bonita


Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet