Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Kabala Mafia - Some Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2012

2012-03-04T17:58:46

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Some Love" kënduar nga Kabala Mafia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kabala Mafia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Kabala Mafia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet