Kadan Duraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kadan Duraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 21 Tetor 2012, Kadan Duraj publikon videoklipin "Dikur". Më datë 9 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Une N'kosove, Ti N'Gjermani". Më datë 19 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Isha I Vetmi". Më datë 23 Tetor 2014, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ndarja Me Vrane". Më datë 6 Janar 2017, Kadan Duraj publikon videoklipin "A U Bane Tjeter". Në vitin 2018, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2018". Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Xhela

Xili Berisha

Gjergj Presheva

Mergim Mjeku

Niti-Bronx

Luli (Lulzim Sadiku)

Trim Jakupi

Morris

Ajet Sinani

Alban Shehu


Tags: Kadan Duraj

Krijo Një Kartolinë