Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadenca & Naser Maqedonci - Lozonjare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nese sonte thehet gota
Nese me ngushllon krejt bota
Nese edhe qjelli sonte qan per mu
Skam met harru
Edhe lulet dot veniten
Edhe shok't do't me merziten
Edhe zemren qe pom qan
Hiq pa ndal
Kurr sdot ta fal

Ref.x2
[Dashuria ime
Sot me kan tregu
Dashuria ime
Qe qenke feju
Dashuria ime
Me ty isha msuar
Ti per mu do mbetesh
E pa harruar]

Gjersa gjith qyteti flet
Ti ne preher dikujt i bjen
E un perqafoj veq nje fotografi
Qe mbet nga ti
E lash zemren n'duar t'huaj
Tjeter kush fatin t'ma shkruaj
Por i fundit e kam kuptu se je feju
Shum m'ke lendu

Ref.x2
[Dashuria ime
Sot me kan tregu
Dashuria ime
Qe qenke feju
Dashuria ime
Me ty isha msuar
Ti per mu dot mbetesh
E pa harruar]

Ky tekst u dërgua nga ShqiperimFeaturing: Naser Maqedonci
Publikimi: 24/02/2013


Kadenca & Naser Maqedonci - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Kadenca & Naser Maqedonci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadenca:


Komente 0