Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Musliu - Humbi Dashurija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Humbi dashuria Mtreti dhe rinia ce ku pa ty mbeta gjurmet kur s ja gjeta
REF : Si gjethin ce e vyshk vjeshta
humbi vazha qe e desha
vetem rri edhe lengoj
Lot nuk kam e po vajtoj

Fati me mallkoj ne terr me mjeroj
Ku te shkoi se di ,ketu dot me nuk rri

Ky tekst u dërgua nga  lindi99Publikimi: 31/03/2012


Më Shumë Këngë Nga Kadri Musliu:


Komente 0


Kadri Musliu - Humbi Dashurija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Humbi Dashurija".
3. Video është e këngës "Humbi Dashurija", por nuk këndohet nga Kadri Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.