Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Musliu - Shume Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shume pranvera bashk i kaluam ,mire e di sa forte u dashuruam ,Por nje dite te perlotur une te gjeta
Lote qe shponin ne zemer si shigjeta ,ishin lote te ndarjes ne pikllim ,larg preje meje ike ne mergim

Ref : per Mergim kush te mashtroi
Jet ma te mire atje kush te premtoi
Nese me don mu mos u largo
Pasuris ti mos ju lakmo
Kur s'mendoja dikujt se i beson
enderres rrejshme qe te verbon
Ne mergim ty ndoshta te plqen sheh kristale qe ketu
si gjen
Por nje gje pas vetes do pendohesh ,dashurin qe ne atdhe e morre ,

Moj e dashur kush te mashtroi ,dic me shume ty kush te premtoi , Nese me don mu mos u largo
Pasuris ti mos ju lakmo

Ky tekst u dërgua nga  lindi99Publikimi: 31/03/2012


Më Shumë Këngë Nga Kadri Musliu:


Komente 0


Kadri Musliu - Shume Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Pranvera".
3. Video është e këngës "Shume Pranvera", por nuk këndohet nga Kadri Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.