Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kallashi - Plas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  64

Let's goo

Krejt e din une kush jom
Shut the fuck edhe ngom
po don mem pa po se ki njet
i hapin syt kur dal n'qytet..

e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas
e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas

kqyrem permas permas e plasssssss plas plas plas
E boj un Hot secilen nat nuk mpaske pa nuk paske fat
thirri let vin edhe let pin alkohol kokain

e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas
E dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas

Plas plas kqyrem permas, permas


Ky tekst u dërgua nga LiriklataKallashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/01/2014


Kallashi - Plas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plas".
3. Video është e këngës "Plas", por nuk këndohet nga Kallashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kallashi:


Komente 8