Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Ti Me Jep Relax Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti me jep relax

Ti me jep relax

Ti me jep relax

Pa asje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Nuk ben per vete kur
Me shikon drejt ne sy
Je si magnet
Asnje minut
Smundem pa ty

Ti mi jep krejt
Ndjehem e qete
Kur jam me ty
Me jep zjarre
Ti me zbulon
Qdo fshetesi

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

OoOoOo

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

Ti me jep relax

Pa asnje kompleks

TI ME JEP RELAX


Ky tekst u dërgua nga  loralora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Molliqaj - Ti Me Jep Relax
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Jep Relax".
3. Video është e këngës "Ti Me Jep Relax", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0