Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kaltrina Molliqaj - Pse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/07/2011

2011-07-21T23:09:22+00:00

Këngë e albumit:

"A Bon A S'bon"
Pse
Narananana

Besa e jote me vret
Pa ty nuk jame e drejt
Nuk dua te rri vet
Smundem me te duroj
Qdo nat te kerkoj
Keshtu smund te vazhdoj

(2x)
Vitet qe shkuna ne pritje
E ta pate drite
Shpresova te takoj

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kame

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Zemren ma thene (ooo)

Psee

Besa e jote
Me vret
Pa ty nuk jam e drejte
Nuk dua te rri vet
Smundem me te duroj
Qdo nat te kerkoj
Keshtu smund te vazhdoj

(2x)
Vitet qe shkuna ne pritje
E ta pata drite
Shpresova te takoj

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojen
Afer ste kam

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Zemren ma thene (ooo)


Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet