Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Shiu Qe Bjen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Buzet ti mi lag
Se bashku me shiun
Ni leter qe mbaj
E refuzoj
Larg nga ti nuk dot shkoj
E nesermja me ty me gjene (ooo)

(2x)
Sdo genjej se e lumtur jame
Pa u takuar me ty
Si te paren here

(2x)
Lufta dhe ne vdekje
Do te jem
Shiu qe bjen
Dashurine po ma kthene

Buzet ti mi lag
Se bashku me shiun
Ni leter qe mbaj
E refuzoj
Larg nga ti nuk dot shkoje
E nesermja me ty me gjene (ooo)

(2x)
Sdo genjej se e lumtur jame
Pa u takuar me ty
Si te paren here

(5x)
Lufta dhe ne vdekje
Do te jem
Shiu qe bjen
Dashurin po ma kthene


Ky tekst u dërgua nga  loralora

Kaltrina Molliqaj - Shiu Qe Bjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiu Qe Bjen".
3. Video është e këngës "Shiu Qe Bjen", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0