Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Ku Do Te Jesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

EeoOoOoOo
EeeeEeeee
Mu
Eshte hera e pare
Qe shikoj si e marr
Ter diten
E merzitur
E habitur
Kur me tej ndryshoj

Reff:(2x)
Ku do te jesh
Pran dot me kesh
Sa here qe fle
Hot me vjen nxet

EeeeOooooo
Sot nuk kam dot
Te them me zee
Si ti nuk eshte
Asnje
E merzitur
E habitur

Reff:(5x)
Ku do te jesh
Pran dot me kesh
Sa here qe fle
Hot me vjen nxet


Ky tekst u dërgua nga  loralora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Molliqaj - Ku Do Te Jesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Do Te Jesh".
3. Video është e këngës "Ku Do Te Jesh", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0