Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - E Tepron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oooo
Ref(2x)
Tii mundohesh mua t'me lendosh
Ti kudo qe jam me provokon
Kthehesh mundohesh me mu afru
Kthehesh veq duke m'shiku

Tash per ty gjithqka do me filluar
per mua qdo gje ka perfunduar ke harruar
Sa shum te kam besuar
Loja jote e germuar m'ka tradhtuar


(2x)Qdo levizje timen e veshtron
ti kupton vetem at'her kur e tepron
dua t'jetoj se per ty nuk kam nevoj
me mua e ke kry sonte per gjithmon.

Tii mundohesh mua t'me lendosh
Ti kudo qe jam me provokon
Kthehesh mundohesh me mu afru
Kthehesh veq duke m'shiku

Tash per ty gjithqka do me filluar
per mua qdo gje ka perfunduar ke harruar
Sa shum te kam besuar
Loja jote e germuar m'ka tradhtuar
(2x)
Qdo levizje timen e veshtron
ti kupton vetem at'her kur e tepron
dua t'jetoj se per ty nuk kam nevoj
me mua e ke kry sonte per gjithmon.


Kaltrina Molliqaj - E Tepron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Tepron".
3. Video është e këngës "E Tepron", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0