Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kapo - BISHA Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une

Zie ze haten ja ze weten dat we aan zijn
Bullets vliegen voorbij ze schreeuwen spaar mij
Ze zijn niet gemaakt voor deze crime life
Niemand dan alleen jij schreeuwt free mij

3 4 boys 1 2 toys kom je weg of ga je vast jouw choice
Choppers knallen in de nacht big noise
Weekend in masker af laag in Rolls Royce
Laag in Rolls Royce laag in rolls royce
Laag in Rolls Royce laag in rolls royce

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une

Click clack bang bang gunz up ren ren
Albanese cartels van Europa f je gang gang
We gaan niet voor de helft we pakken de volle procent
Zoeken we bloed stoppen we niet tot je weg bent
Tkaloj me Ferrari Ose Lamborghini
Nese ke probleme veq mire se vini
E un e njeki lekin dhe ju mire e dini
E un e njeki lekin dhe ju mire e dini hahh

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une

Ska fjal per familjen vim me bisha
E t lej n tok une e t lej n tok une
Se keni rrethin e fort per mu kap me ne
E kush ka une e kush ka une


Ky tekst u dërgua nga SaschaKapo
Publikimi: 02/02/2022
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 22
Teksti: Kapo
Orkestrimi: Arlenn
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: Arlenn


Kapo - BISHA
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BISHA".
3. Video është e këngës "BISHA", por nuk këndohet nga Kapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kapo:


Komente 0