A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kastriot Tusha - Serenata (2001)

Kastriot Tusha - A Live Performance: Latino-American-Clasic (2002)

Kastriot Tusha - Duam Gol (2003)

Kastriot Tusha - Jeto Jeten (2005)

Kastriot Tusha - World Music (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019