A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

KeepMan - Million


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2017

2017-10-19T10:40:44

Këngë e albumit:

"Specimen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Million" kënduar nga KeepMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KeepMan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Etnon. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I want a million

Spo du me prit rrogë kur bohet i pari
Jom lodhe tu e pa kojshine me ferrari
Me femen tmire a ky djali nuk ka shmek
Ajo rrin me to vec pse ja mushe gojen lek
Sdu me pase neser, du nkohen e tashme
Me udhetu neper bote si minister i punve tjashtme
Du me pase lek merre vesh flleshin
Une ta fali tangon, lema ti mu keshin
E di mvyn rolex unaza gllanc
Sdu me veshe mo Tommy, Armani fallc
Spo du mo kredita, nborxhe mu lidhe
I du vec nji milion krejt problemet mi zgjidhe

I want a million

Duart nalt per nji milion

Spo du me vete sa esht hymja para club-it
Ja du eren pares ma shume se Snoop-i rabit
( Whooh ) Me to e silli boten
Nese i kom paret kurkush sma blen voten
Whooh im in love with a money
Lekte e bojne tveten Im in love with a money
Po du mi pase nji milion nllogari
Mu rrehe me polic e mu mbrojte ne liri
Du me pase firme krejt femna ne staf
Nese kom grip hajde me mpa me zarf
Boronicat mbaj per veti se mu mvyjne te holla
Ami nji milion e msheh shnosh si molla

I want a million

Duart nalt per nji milion

Ma shume i du lekt se Vildanja pozen
Nsasi tpareve e du overdozen
Me ni milion mahalles ja paguj nxemjet
Edhe Ledrit ja zgjidhi 100 problemet
Whoooh me pase lek neper grushta
Tona modelet i boj shoqe te ngushta
Mvyn nji milion se me to i boj dhjete
Mvyn nji milion se me to i boj krejt
Sdu me pase shef du me pase puntore
Du me bo qef me lek neper dore
Me pase anijen teme sigurimin e fshtire
Ami nji milion edhe bohna burre i mire

I want a millionMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019