Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Keisi Vercani
BIOGRAFIA: Kei Si është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Shtator 2019, Kei Si publikon videoklipin "N’Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Blentina

Malvina Likaj

Dona Mulaj

Sonje

Mila

Fabjana Hoxha Oxa

Ervisa

Marigona Vitia

Anisa Smajlaj

Klara Doçi


Tags: Kei Si, Keisi Vercani

Krijo Një Kartolinë