Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tare

Kejsi Tare
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Kejsi Tare është këngëtare. Merret me muzikë prej katër vitesh, ndërsa dy vite më parë ka filluar të ndjekë dhe leksione kantoje. Ajo është shumë aktive në aktivitetet artistike të qytetit të saj. Përpos muzikës, pasione të tjera të saj janë kërcimi dhe aktrimi. Ajo në të ardhmen e sheh veten dhe si një avokate shumë të mirë. Por ajo që dëshiron më shumë është të performojë në një skenë përpara publikut.

Në vitin 2018, Kejsi Tare merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0