Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oh drit te hanes pikon loti nanes
ne vetmi e ngrata tui kja i shkon nata
o sa djemt i pata vet kam mbet e ngrata.

refreni 2 her
Nusja e djali larg ne gyrbet
veq fotografia durt e nanes mbet
mka mar malli per nip e per mbes
oh a dot vije dita mei pa a dot vdes.

Ah prag te deres nanes i shkoj moti
valla syt e nanes nuk pushoj dot loti
veq meu kon shnosh e mir djal ju ruajt Zoti.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 03/06/2010


Keli - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0