Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Zemra Zemren E Don Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne dy syt e mi mo gjum nuk kam
prej dites kur jemi nda
me agon dita me lot ne sy
vetem per tyyyyyyy
ne dy syt e mi mo gjum nuk kam
prej dites kur jemi nda
me agon dita me lot ne sy
vetem per tyyyyyy.

refreni
Zemra zemren e don
loti me pikon
me gjak e kam shkru
fjalen shum te du
zemra zemren e don
loti me pikon
me gjak e kam shkru
fjalen shum te du.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-chKeli
Publikimi: 24/07/2011


Keli - Zemra Zemren E Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Zemren E Don".
3. Video është e këngës "Zemra Zemren E Don", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 1