Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Sa Gostivari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Gostivari".
3. Video është e këngës "Sa Gostivari", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Sa Gostivari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/07/2009

2009-07-13T03:41:50+00:00sa gostivari hajde ni kang me jau knue tybe mos me lan o hajde ooo me fillue,
e ngoni shok aman hajde ju more vllaznie ku ja nisa sonte per shokun azizin per shokun azizin e hajde of aman aman e hajde hajde gjyl o xhan
-sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn o sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn hajt mbyll ne zemer kelmend aman as kerkujt nuk i tregoj


Ky tekst u dërgua nga Aziz
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet