Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Unaza Kujtim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza Kujtim".
3. Video është e këngës "Unaza Kujtim", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Unaza Kujtim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/08/2009

2009-08-18T08:38:23+00:00pse ngisht unazen nuk e mban..?
pse po ma kthen e vetem qan..?
pse ke aq turp mem than per mu zdon met than...
se te kan feju tjeret me kan tregu.. (2x)

ref:
unazen kujtim (2x)
lembjen shpirti im (2x)
unazen kujtim (2x)
lembjen shpirti im (2x)

shuj mos me thuj asnje fjal...
shuj mos me thuj se na kan ndajt...
kshtu fati qenka shkrujt...
me lot me u largu,
puthem veq ne sy e me thuj dashni... (2x)

ref:
unazen kujtim (2x)
lembjen shpirti im (2x)
unazen kujtim (2x)
lembjen shpirti im (2x)


Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet