Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Tradhetare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetare".
3. Video është e këngës "Tradhetare", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Tradhetare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T12:15:16+00:00Dashruin ta dhurova ty ( ty )
nuk jetoj duke par me sy
ti jeton veq per aventura ( aventura )
jeta te kaloj nepër vetura

tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare
tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare

dikush mercedes ti të dhuron
( dhuron )
por edhe kja nu të mjafton
syri yt shum e shum shikon ( shikon )
ja ke nis ferari kerkon

tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare
tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare

tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare
tradhtare tradhtare
ti don veq un aq qe kam pare
tradhtare tradhtare
dashuria nuk vlen hek me pare


Ky tekst u dërgua nga  lenaa
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet