Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Je Largu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Largu".
3. Video është e këngës "Je Largu", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Je Largu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/08/2014

2014-08-27T18:37:19+00:00SJAM KUJTU SE VJEN KJO DiT E KE MEM TRADHTU
BESA MOTRA MEM PAS THAN NUK KiSHA BESUU

JE LARGU JE LARGU
PA THAN LAMTUMiR
MOS HARRO SE PA MU SDO TE KESH MA MiR ( SDO TE KESH MA MiR)

2x(HER)
LARG LARG JE NGA UNN
UNE ME ZEMER SHUM PO VUJ
LARG LARG JAM NGA Ti
PO ME ZEMER JAM TE Tii

Ai MiR E DiN O SHPiRTi iM
SKE PER MEM HARUE
Ti SHUM GJAT NUK KE ME MUJT SE ME MUE JE MSUE

JE LARGU JE LARGU
PA THAN LAMTUMiR
MOS HARRO SE PA MU SDO TE KESH MA MiR ( SDO TE KESH MA MiR)

4x(HER)
LARG LARG JE NGA UNN
UNE ME ZEMER SHUM PO VUJ
LARG LARG JAM NGA Ti
PO ME ZEMER JAM TE Tii


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca.d
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet