Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - O Llokum Me Arra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

sa e rand mu bo kjo jete ah prej kur shkove larg ngurbet as spom haet as spom pihet zemmer pak pa ti nuk po mrihet ref X2 o llokum llokum llokumi me arra tregom diten kur vjen dal e tpres perpara

pa ty syni gjum nuk ka,mka mar malli du me tpa mu e ti na kan nda zemrat naj kan vra
ref X2 o llokum llokum llokumi me arra tregom diten kur vjen dal e tpres perpara

ref X2 o llokum llokum llokumi me arra tregom diten kur vjen dal e tpres perpara


Ky tekst u dërgua nga LlokumjaKeli
Publikimi: 01/12/2009


Keli - O Llokum Me Arra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Llokum Me Arra".
3. Video është e këngës "O Llokum Me Arra", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0