Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Keli - Hajde Hajde Moj Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"S'muj Me Tjeter"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Moj Dashni" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zef Beka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po te pres zemer hajde
se te due mos ban kajde
ftyren tande enderroj
dite e nate per ty mendoj

Hajde hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2x

Ti per me nuk e ke dite
qe sa kohe une jam tuj t'prit
te kam xhan e te kam shpirt
afro pak pashe te dy syte

Hajde-hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2x

Mi fal mue syte e zi
qe ti deshta une gjithnji
mos me le ma shume te vuj
se kjo jete si mbet askuj

Hajde hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2xMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet