Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Hajde Qika

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Qika".
3. Video është e këngës "Hajde Qika", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Hajde Qika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"U Knaqem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Qika" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Maria Lajçaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kadal dal u mbush lokali
Po vjen çika po vjen djali
E jane vesh jane rregullu
Trendi keshtu asht t'u kerku

Hajde çika kadal dal
Hyni ne valle pa asnji fjale
Hajde dhe ju djem te ri
Çikat presin per dashuri

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk ka

Ju vallezoni ne ne nen
Moj t'ja ndin hiç per asken
Beni qejf beni sefa
Si ju sonte kurre s'kam pa

Une kendoj ju vallezoni
Atmosferen peshe e çoni
Ketu jam une veç per ju
Deri ne mengjes o me vallezu

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk ka

...

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk kaMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet