Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - Surpriza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Surpriza".
3. Video është e këngës "Surpriza", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Surpriza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ylli Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Surpriza" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bini-G Aka G-Wolf - Surpriza

Un foli per rrugen rruga fol per mu
sjam tu shmeki rat po jam kafoli qa du
real ma real spo di qysh me u kan
e kam zemren e madhe e fjalen e ran
mos um rri ngat se po vjen surpriza
jam njeri pa repriza qe kam ardh me myt miza
bzzzzzzzz apo nin ik ma mir tash
jeni qen qe skafshoni un juve ju thash
sho lloj loj nrrug lypsa mafiasha
asi qe vdesin per ni kafshat ku rafsha mos u vrafsha
shqiptaria me esat pasha u mush deri nqyk
ska mo mic sokola qe shkojn dret en gryk
pasha lidhjen e prizrenit e uren e gurit
e kom fjalen e ron e besen e burrit
ej kurva more ju rrospia
un qe hyna nrep ju shduknu si miza

ref

qe po vjen surpriza nrap si element
jam per repera si medikament
si i trent i rappit po i jap frym hej
ju gjethet e vogla ju kap bryma knej

ti rri kshyr nalesh e habitesh
me veprat e mia e di qe quditesh
edhe pak rritesh mi mirrin edhe qoket
un jam qaj tipi qe ti qi ren shoqet
veq rruges i flas me ty spo du me fol
e kam buzen ngas qa kari mu ki mrrol
flas bertas se rruga mu pom don
jam ka heci ron e jam i veshum gjon
ski fjal mu shty besa as me veper
un po lo taki ti po e len per neser
okay e lojm qysh dush ti vendos
numroj edhe ca minuta se jeta tu ka sos
njoni merr plag dhe tjetri dhe han
qeky qe bahni ket veper osht kejt hajvan
qeky jam un tboj be pasha nonen
ti ma shan me goj un me veper ta qi nonen

ref

qe po vjen surpriza nrap si element
jam per repera si medikament
si i trent i rappit po i jap frym hej
ju gjethet e vogla ju kap bryma knej

2Ton - Surpriza

E kom nplan me ta bo 1 Surpriz
Non stop e kom menu me ta bo wothin nkthiz
Per me nejt me ty mkan thon qe o kriz
Une skom problem edhe pse hala sja kom nis
Planifikoj kur dal me ty diten e par
Ti mthu 8 une haroj deri 10 me ardh
Diten e dyt mthu tjeter her strpes
Une nuk jom pej atynwe qe pa femen mes

Nese don me mu mu kon
Kjo pun me qef shkon
Wenin sikur temin kerkush sun e zanewdson
Une muna me nxon tjera amo ti ma mir e bon
A don A sdon problem me mu zbon

Nese don me mu mu kon
Kjo pun me qef shkon
Wenin sikur temin kerkush sun e zanewdson
Une muna me nxon tjera amo ti ma mir e bon
A don A sdon preoblem me mu zbon

Refreni(2x)
Ajo ma bon Boma 1 surpriz aaaa
Ajo ma bon nuk ka mo repriz aaaa
Ajo po don qdo ke nis me mu
prap nuk ka ma tmir prap ajo um thir prap

2 TON;
Se per me ta mush menjen 2 min mjaftojn
Te une e ki ma ndryshe edhe nese tliwdojn
E themi me ty nuk ka po twerteten nuk e thojn
Qysh dallojn giashtat e dores edhe femnat dallojn
UNE.!jom tema kryesore te gjdo bised
Me dasht me bo awentura muna me bo me ka 10.haha.!
Mona me dal edhe me ka Tri n'dit um perzihen e nuk e di cila o tum prit

Per qata po thom apet se ti e bon ma mir
Une t'dha surprizasa don weq duhesh mem thirr
Edhe wet e din qe me kerkon sun um zavenson
Une muna me nxon tjera amo ti ma mir e bon

Per qata po thom apet se ti e bon ma mir
Une t'dha surprizasa don weq duhesh mem thirr
Edhe wet e din qe me kerkon sun um zavenson
Une muna me nxon tjera amo ti ma mir e bon

Refreni(2x)
Ajo ma bon Boma 1 surpriz aaaa
Ajo ma bon nuk ka mo surpriz aaaa
Ajo po don qdo ke nis me mu
prap nuk ka ma tmir prap ajo um thir prap

GT:
Ajo ma bon se si pelqen me nejt wet
Un i boj surpriza qa nuk i she nrealitet
E kom ma tmiren femen sa here dal nqytet
Nese sum pelqen tjetren e nxo shum let
Kshtu qe se kom problem nese ti nuk e pranon
Se jom ma i miri pej ma tmirwe ti apet nuk e dallon
Edhe rruges kur dal wet une i nxo let
Une tjap surpriza nese ti nihesh ma nxet
Nese je in babe hade gjeje tipin ton
Mos bo krahasime kur ma tmirt i ngon
Ti je perfect yeep mein i'm doing my spot
Harro sonte oren qoje me mu 1 shot babe
Dokna si riza twizatoj si mona liza
E bojna hit per sumer neper koncerte me wiza ey
Ti um don edhe nese se pranon
Une muna me nxon tjera amo ti ma mir ebon

Refreni(2x)
Ajo ma bon Boma 1 surpriz aaaa
Ajo ma bon nuk ka mo surpriz aaaa
Ajo po don qdo ke nis me mu
prap nuk ka ma tmir prap ajo um thir prap
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet