Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Ylli Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ylli jem banu gati
Erdh vikendi haj me shku ne parti
Sonte me m'vizellu si diamanti
Kush nuk na e don t'miren le te plas nga inati

Ref...x2
Je ma e embel se llokumi
Me kenaq me arome parfumi
E lezeçme sikur kolla
Plasen gjithe moj per okolla

Me ty jeta ka lezet
Çdo fjale qe ma thu e embel si sherbet
Je per mu jam per ty
O ta hanksha ate synin e zi

Ref...x2
Je ma e embel se llokumi
Me kenaq me arome parfumi
E lezeçme sikur kolla
Plasen gjithe moj per okolla

...

Ref...x2
Je ma e embel se llokumi
Me kenaq me arome parfumi
E lezeçme sikur kolla
Plasen gjithe moj per okolla


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiKeli
Publikimi: 01/12/2014


Keli - Ylli Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ylli Im".
3. Video është e këngës "Ylli Im", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0