Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Keli - Dita E Ndarjes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2015

2015-07-10T08:51:59

Këngë e albumit:

"Kuklla"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dita E Ndarjes" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...