Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli & Festime Hasani - Dil Moj Cike Ne Qytet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Festime Hasani

29/11/2015

2015-11-29T19:59:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Moj Cike Ne Qytet" kënduar nga Keli & Festime Hasani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli & Festime Hasani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet