Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - U Kall, U Kall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kall, U Kall".
3. Video është e këngës "U Kall, U Kall", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - U Kall, U Kall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Ta Ha Zemrën"

Këngë e albumit:

"U Kall"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2016

2016-07-08T15:58:50+00:002X
SONTE NATA KA LEZET,
GJITH PO LUJNA ME VULLNET
ATMOSFERA NE MAXIMUM,
RITMI SHKON BUM BUM BUM.

REF. 2X
U KALL U KALL
RITMI ZJARR E FLAK
PER JU SONTE KELI
NUK PUSHON AS PAK

SONTE LUJM GJITH JASHA HOPA,
DRIDHET VENDI DRIDHET TOKA.
ATMOSFERA NE MAXIMUM
RITMI SHKON BUM BUM BUM.

REF. 2X
U KALL U KALL
RITMI ZJARR E FLAK
PER JU SONTE KELI
NUK PUSHON AS PAK


Ky tekst u dërgua nga  ismeti197

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet